Beata Stefańska   10.12.2021

składamy serdeczne
PODZIĘKOWANIA
za udaną Świąteczną Akcję Charytatywną,
która była zorganizowana pod nazwą
UŚMIECH NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA.

Zebrane dary zostały spakowane przez uczniów ze Szkolnego Koła PCK do kilkudziesięciu paczek
i przekazane do PCK w Łodzi na rzecz dzieci potrzebujących wsparcia (podopiecznych PCK).
Wpłynęło całe mnóstwo łakoci, smakołyków świątecznych  i innych potrzebnych artykułów kosmetycznych oraz higienicznych. Wielkie torby i paczki na raty kilkakrotnie zawozili do PCK nauczyciele oraz rodzice.

To całe mnóstwo – ta obfitość jest też jednocześnie obfitością i hojnością serca.
Dziękujemy bardzo wszystkim za hojność serca, bowiem umili ona świąteczny czas wielu dzieciakom
i rodzinom.

Hojność – to coś pięknego. Dziękujemy!!! Jesteście Wspaniali!
Szczególne podziękowania dla klas: 1B, 1A, 2A, 2B, 3A, 3B, 4B, 5A, 5B, 6A, 7A, 7B, 8A.
Klasa 6a jest niesamowita, bowiem każdy uczeń z tej klasy podarował od siebie dużą paczkę. Dziękujemy!!!

Organizator:
Beata Stefańska – opiekun Szkolnego Koła PCK i Szkolne Koło PCK w SP 12