Fiku miku, zwinęłam ciebie ręczniku. Dzień Pluszowego Misia

Anetta Kasprzak vel Rosiak   25.11.2021

Pluszowe misie zna każdy, to nieodłączna część dzieciństwa. Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada i jest stosunkowo nowy, bowiem misie swoje święto mają od 2002 roku, kiedy to przypadła setna rocznica powstania tej zabawki. Jak go obchodzimy i czy dorosłym też wolno świętować Dzień Pluszowego Misia ? Oczywiście, że tak:) W końcu dorośli to też dzieciaki.
Ten dzień w naszej klasie był wyjątkowy, bo z wielkim zapałem przystąpiliśmy do stworzenia własnego, niepowtarzalnego misia z ręcznika. Nie musieliśmy szyć, tylko odpowiednio go zwinąć. Drugiego takiego samego misia nie ma nikt:)

Oto rezultaty naszej pracy. Jednym słowem mówiąc są przepiękne.

Oto szczęśliwi posiadacze nowej przytulanki. Patrząc na nich zauważamy uśmiech i radość w oczach zarówno jednych jak i drugich:)

miś z ręcznika