Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego „Sensoryczny przyjaciel”

Anna Odziemek   08.11.2021

Czy wszyscy pamiętacie o naszym konkursie „Sensoryczny przyjaciel”?

Nasze Świetliczaki nie mogły się doczekać rozstrzygnięcia i ogłoszenia wyników, a my… tym bardziej. Dostarczone prace były niesamowite, nasi uczniowie musieli się bardzo napracować, a przy tym wykazali się wspaniałymi pomysłami na sensoryczne zabawki.

Duże brawa dla wszystkich uczestników, bo prace były bardzo staranne, kreatywne i różnorodne, dzięki czemu zaskoczyły jury.
Kolory, faktury, pomysł, estetyka i samodzielność wykonania to najważniejsze kryteria oceny prac.

Nasze Świetliczaki, jak zawsze poradziły sobie z tym trudnym zadaniem!

Uroczyście ogłaszamy wyniki konkursu świetlicowego „Sensoryczny przyjaciel”,
który został zorganizowany w ramach prowadzonego w Świetlicy Szkolnej  projektu edukacyjnego
„Sensorycznie się rozwijam, bo skaczę, biegam, badam i dotykam”.

Gorące brawa dla wszystkich uczniów!

I miejsce:

• Emilia Ludwiczak kl.3a
  • Jakub Drąg kl.2b
  • Pola Szembek kl.2a

II miejsce:

• Zuzanna Żelazowska kl. 2a
  • Adrianna Zawadzkia kl. 1a
  • Natalia Kosakowska kl.3a

III miejsce:

• Gabriela Tonder kl. 2a
  • Kaja Wilicka kl. 2a
  • Filip Świerczewski kl. 1a

Wyróżnienia:

• Krystian Zięba kl. 1a
  • Michał Wojciechowski kl. 1a
  • Gabriel Szczepaniak kl. 1a
  • Zosia Wajs kl. 3a
  • Antosia Idczak kl. 2a.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca były vouchery na spektakl w teatrze „Pinokio” dla ucznia oraz jego opiekuna.
Nasi zwycięzcy mogą sami zdecydować na jakie przedstawienie się wybiorą i kiedy.

Zdolne Świetliczaki za zajęcie I, II, III miejsca oraz za wyróżnienie otrzymały dyplom oraz bardzo ciekawe, interaktywne  zabawki sensoryczne.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy cudownych pomysłów i umiejętności wykonania!

Prace konkursowe zostały wystawione w Świetlicy Szkolnej, w „Kąciku sensorycznym”, który jest dostępny dla wszystkich naszych Świetliczków.

Nauczyciele świetlicy:

Aneta Godson, Wioletta Luniak, Anna Odziemek, Marzena Woźniak