Spotkanie z autorem

Anetta Kasprzak vel Rosiak   22.10.2021

Ach cóż to było za spotkanie:) Nietypowe, bo online.

22 października klasa III a uczestniczyła w spotkaniu z autorem książek dla dzieci Grzegorzem Kasdepke. To autor wielu książek dobrze znanych i bardzo lubianych przez dzieci. Podczas spotkania dzieci mogły mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z życia autora.

Dowiedzieli się, że Grzegorz Kasdepke pracuje w domu. Ma tam swoją pracownię w której piszę swoje książki. Codziennie idąc do swojej pracowni zakłada buty, aby poczuć się, że wychodzi do pracy:)

Dzieci mogły zadawać pytania, pytały czy lubi czytać? Czy lubi być dorosłym? Jaki lubi kolor? Jakiego lubi superbohatera?

Zainspirowani spotkaniem z panem Kasdepke, dzieci podczas przerwy pobiegły do biblioteki i wypożyczyły książki, aby czytać  i czytać:)